II Edycja Konkursu Lokomotywy - Harmonogram występów i składy Komisji

Aktualizacja: 23 mar 2019



Pora na przedstawienie Harmonogramu i składów Komisji Jurorskich, które będą oceniały występy naszych małych Recytatorów we wszystkich kategoriach.

Z uwagi na ilość Uczestników II Edycji naszego Konkursu - niebawem sami się przekonacie, bowiem już wkrótce przekażemy Wam dokładne dane i kolejność występów Dzieci w poszczególnych kategoriach - będzie to niezwykle pracowity i wymagający dzień dla nas wszystkich - od naszych Konkursowiczów począwszy na członkach Jury - z których wielu będzie pracowało od samego rana do późnego wieczora! - kończąc.

Dlatego niezwykle ważne jest, aby wszyscy nasi Konkursowicze i ich Rodzice dobrze zapoznali się i skrupulatnie podążali za przedstawionym poniżej planem. Godziny rozpoczęcia każdej Kategorii podane w poniższym harmonogramie są momentami, w których rozpoczniemy rejestrację Uczestników, by upewnić się, iż każdy z Konkursowiczów dotarł na czas i na pewno wystąpi na Scenie Lokomotywy. Po rejestracji, około 15 minut od podanego czasu rozpoczęcia występów w danej Kategorii, rozpocznie się część właściwa występów a po nich narada Komisji Jurorskiej, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i pełnymi składami Komisji Jurorskiej w każdej z Kategorii. Szczegółową kolejność występów Uczestników podamy zaś we wtorek 19 lutego.

HAMONOGRAM II EDYCJI KONKURSU RECYTATORSKIEGO LOKOMOTYWA - STACJA NORTHAMPTON

I KATEGORIA - UCZESTNICY DO LAT 5

Czas trwania: 10:00 - 12:00

10:00 - rejestracja uczestników

10:15 - rozpoczęcie występów

Prowadzenie: Emilia Motyka

Skład Komisji:

Przewodnicząca: Grażyna Herbut (PSJiKO, Northampton)

sekretarz: Albert Opolski (aktor)

Agnieszka Opolska (pisarka)

Magdalena Karuś (PSS im. Bł. Franciszki Siedliskiej, Northampton)

Błażej Szuman (poeta)

II KATEGORIA - UCZESTNICY OD 6 DO 8 LAT

Czas trwania: 12:00 - 14:45

12:00 - rejestracja uczestników

12:15 - rozpoczęcie występów

Prowadzenie: Marta Sokołowska

Skład Komisji:

Przewodnicząca: Grażyna Herbut (PSJiKO, Northampton)

Sekretarz: Albert Opolski (aktor)

Sławomira Małgorzata Wiśniewska (PSS Edu Owls, Leicester)

Magdalena Karuś (PSS im. Bł. Franciszki Siedliskiej, Northampton)

Agnieszka Opolska (pisarka)

Błażej Szuman (poeta)

Elżbieta Smykla (PSS im. Pilotów Dywizjonu 303, Wellinborough)

Antrakt - Występ Teatrzyku Kaczki Dziwaczki z Kettering

III KATEGORIA - UCZESTNICY OD 9 DO 15 LAT

Czas trwania: 14:45 - 18:15

14:45 - rejestracja uczestników

15:00 - rozpoczęcie występów

Prowadzenie: Rafał Jasiński

Skład Komisji:

Przewodnicząca: Grażyna Herbut (PSJiKO, Northampton)

Sekretarz: Albert Opolski (aktor)

Agnieszka Opolska (pisarka)

Sławomira Małgorzata Wiśniewska (PSS Edu Owls, Leicester)

Błażej Szuman (poeta)

Elżbieta Smykla (PSS im. Pilotów Dywizjonu 303, Wellinborough)

Agnieszka Niedzielska (PSS im. Jana Brzechwy, Kettering)

Piotr Słonina (303 Polish Soccer Club, Northampton)

Dorota Górczyńska-Bacik (poetka)

IV KATEGORIA SPECJALNA (WIERSZE PO ANGIELSKU)

Czas trwania 18:15 - 20:00

18:15 - rejestracja uczestników

18:30 - rozpoczęcie występów

Prowadzenie: Rafał Jasiński

Skład Komisji:

Przewodnicząca: Agnieszka Niedzielska (PSS im. Jana Brzechwy, Kettering)

Sekretarz: Albert Opolski (aktor)

Kezzabelle Ambler (poetka)

Agnieszka Opolska (pisarka)

Sławomira Małgorzata Wiśniewska (PSS Edu Owls, Leicester)

Błażej Szuman (poeta)

Beata Kamińska (PSJiKO, Northampton)

Piotr Słonina (303 Polish Soccer Club, Northampton)

Nasza Lokomotywa nabiera tempa i coraz szybciej zmierza ku finałowi II Edycji Konkursu, którego nie możemy się już doczekać!

Do zobaczenia wkrótce, młodzi Recytatorzy!

#IIEdycjaKonkursuRecytatorskiego #TeatrzykKaczkiDziwaczki #303PolishSoccerClub2011 #PSSwWellingboroughimPilotówDywizjonu303 #PSSimBłFranciszkiSiedliskiej #PSSEduOwlswLeicester #PolskaSzkołaJęzykaiKulturyOjczystej